Készítette: Erdészné Kárpáti Judit

Herkely János 1997 óta az Evangélikusok Közössége az Evangéliumért (EKE) titkára. Részt vett az EKE bibliaiskolájának megszervezésében, a közelmúltban elvégezte az Evangélikus Hittudományi Egyetem mesterszakát, és ennek nyomán hitoktatást végez Kispesten, ahol az evangélikus gyülekezet felügyelőjeként is szolgál.

Az EKE fő célkitűzése Jézus Krisztus és a Szentírás minél mélyebb megismertetése minden korosztállyal. Ezt szolgálják gyerek- és ifjúsági táboraik. Hitmélyítő és házaspáros, családos hétvégéket, heteket is évtizedek óta szerveznek Piliscsabán. Kétéves bibliaiskolájuk képzése és könyvkiadói tevékenységük is a hitükben és ismeretükben elmélyülni és a gyülekezetükben szolgálni kívánókat támogatja.

Meghallgatás/letöltés (18 MB)

Herkely János és Melinda öt gyermekükkel