Az itt szereplő hanganyagok rólunk szólnak.

Az általunk készített felvételek a RÁDIÓ, ill. az IGEHIRDETÉSEK ÉS ELŐADÁSOK menüpontok alatt szerepelnek.

LélekhangolóA Magyar Evangélikus Rádiómisszió Lélekhangoló című műsorában interjúk, előadások, tanúságtételek, áhítatok hangoznak el hétről hétre. Ezek a honlap RÁDIÓ menüje alatt találhatók.

Hetente frissül, és rengeteg hallgatnivalót kínál az Interjúk rész, emellett 4-8 perces hallgatnivalókat kínál a Missziói percek és a Rádiós jegyzetek oldal.

Jó böngészést kívánunk!

Lánchíd Rádió"Az egyháznak ki kell lépnie a templomi gettóból és a kor nyelvén kell megfogalmaznia az evangélium üzenetét, amelynek közvetítéséhez hozzá tartozik a rádió használata is" - vallja Szeverényi János lelkész, a Magyarországi Evangélikus Egyház rádiómissziójnak igazgatója, aki egyházán belül a Missziói Központ valamint az Evangelizációs és Missziói Bizottság vezetője is egyben.

A vele készített beszélgetés 2009 márciusában hangzott el a Lánchíd Rádióban.