Országos evangélizáció a Deák téren 2013A 2019. október 12-én a Deák téren került megrendezésre az országos evangelizáció „Kétség és bizonyosság" mottóval

Országos evangélizáció a Deák téren 20132018. december 1-jén és 2-án a Boldvai Református Egyházközségben szolgált Szeverényi János. A 2-án elhangzott igehirdetést közvetítette az Európa Rádió.

Országos evangélizáció a Deák téren 20132018. október 6-án a Deák téri országos evangelizáció mottója az év igéje volt: „Én adok majd a szomjazónak az élet vizének forrásából ingyen."

Országos evangélizáció a Deák téren 20132017. október 14-én a Deák téri országos evangelizáció mottója az év igéje volt: „Új szívet adok nektek, új lelket adok belétek"

Jubiláte jubileum

A konferencia témája: Az egyház (gyülekezet) mint missziói közösség

Révfülöp, Ordass Lajos Oktatási Központ, 2017. június 19–23.

Jubiláte jubileumSzeverényi János igehirdetése 1987 karácsonyán a csorvási evangélikus gyülekezetben.

Jubiláte jubileumDr. Káldy Zoltán püspök-elnök igehirdetése 1982 szeptemberében hangzott el az Evangélikus Teológiai Akadémia tanévnyitó ünnepségén, a zuglói evangélikus templomban.

Országos evangélizáció a Deák téren 20132016. október 8-án az országos Deák téri evangelizáción a következő mottó köré csoportosultak a szolgálatok: „Állj a lábadra! – reformáció ma"