Megjelent Louie Giglio harmadik természettudományos áhítatoskönyve, amelyet jó szívvel ajánlunk. A sorozat előző részei: Leírhatatlan; Milyen hatalmas a mi Istenünk. Mindhárom könyv kapható az evangélikus házaspár vezette Encián Kiadónál 20% kedvezménnyel!

Louie Giglio: Isten lenyűgöző teremtett világa, Veresegyház, Encián Kiadó, 2023

Grendorf-Balogh Melinda, az evangélikus egyház Gyermek- és Ifjúsági Bizottsága elnökének ajánló sorai és részletek lejjebb találhatók.

Beleolvasás a könyvbe

Bővebb információ az Encián Kiadótól

A szerző bemutatása:

Louie Giglio a Passion City Church lelkésze és a Passion mozgalom alapítója. A mozgalom célja a fiatal generáció megszólítása és erősítése, hogy Jézusnak odaszánt életet éljen.
A Passion rendezvényein 1997 óta több millió egyetemistakorú fiatal vett részt az Egyesült Államokban és szerte a világon, hogy együtt imádkozzanak, és dicsérjék Istent.
Louie több nagy sikerű – gyermek és felnőtt – könyv szerzője. Louie és Shelley London nevű kutyájával a Georgia-beli Atlantában él az Amerikai Egyesült Államokban.