Éves missziói konzultációt tartottak Szeverényi János missziói lelkész szervezésében 2024. március 5-én a Magyarországi Evangélikus Egyház országos irodájának kápolnájában.

Az alkalmon Evangelizáció és misszió az egyházban, gyülekezeteben, intézményekben címmel Sztruhár András és Gregersen-​Labossa György tartott előadást. A jelenlévők meghallgatták a munkaágak – női-, férfi-​, cigány-​, alkoholbeteg-​mentő-, zsidó-​, repülőtéri-​, média-​, felvidéki misszió, börtönlelkészség, Balaton-​felvidéki szolgálat – vezetőinek beszámolóit. (A jelentések megtalálhatók az Evangélikus Missziói Központ honlapján.)
A munkatársak megosztották örömeiket és gondjaikat is. A találkozó imaközösséggel és Szemerei János püspök áldó szavaival ért véget.