„Maga a menny Istene vezet bennünket sikerre, és mi az ő szolgáiként kezdjük el az építést.” (Neh 2,20a)

„Maga pedig a mi Urunk Jézus Krisztus és Isten, a mi Atyánk, aki szeretett minket, és kegyelméből örök vigasztalással és jó reménységgel ajándékozott meg, vigasztalja meg a ti szíveteket, és erősítsen meg titeket minden jó cselekedetben és beszédben.” (2Thessz 2,16–17)

--------------------------------

A lelki útravaló gondolatai a Magyarországi Evangélikus Egyház Gyülekezeti és Missziói Osztálya és a Luther Kiadó gondozásában, Galambos Ádám szerkesztésében megjelent Békesség – Lelki útravaló az év minden napjára című kötetből származnak.

Az Útmutató igéinek és áhítatainak felvételét a Rádió Szarvas, a Sola Rádió és a Magyar Evangélikus Rádiómisszió készíti.

Rádió Szarvas: Szarvas – FM 105,4; Sola Rádió: Budapest – FM 101,6

A Magyar Evangélikus Rádiómisszió Lélekhangoló műsora itt hallható.