Evangélikus Missziói Központ

Úgy szerette Isten a világot, hogy egyszülött Fiát adta,
hogy aki hisz őbenne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.
(Jn 3,16)

Menjetek el tehát, tegyetek tanítvánnyá minden népet, megkeresztelve őket az Atyának, a Fiúnak és a Szentléleknek nevében, tanítva őket, hogy megtartsák mindazt, amit én parancsoltam nektek; és íme, én veletek vagyok minden napon a világ végezetéig.
(Mt 28,19–20)

Legújabb CD-lemezünk hetvenöt percnyi válogatás Jézus beszédeiből Badin Ádám előadóművész tolmácsolásában, rövid zenei betétekkel.

Felhasználható a gyülekezeti élet különböző területein:

• Idősek, betegek, gyengén látók számára
  • Bibliaórák anyagaként
  • Konfirmációs órán
  • Diameditációhoz
  • Egyéni csendességhez
  • Nyári táborokban, konferenciákon reggeli áhítathoz
  • Gyülekezeti tisztségviselőknek, meghívott vendégeknek ajándékként

Az elhangzó beszédek tematikus válogatásban, 5–14 perces egységekre bontva szerepelnek a lemezen. A lemezhez mellékelt részletes tartalomjegyzék segíti az igerészek közötti tájékozódást.

Megrendelhető a kiadótól:

Evangélikus Missziói Központ; e-mail: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.; telefon: 06 1 400 3057

Ár: 2000 Ft